Privé yoga. Op jouw tempo.

Eén op één, bij jou thuis, op kantoor, of in Wassenaar. Samen bouwen we een beoefening op die bij jouw lijf, wensen en ervaring past.

Caroline van den Ende in een lage uitvalspas met beide armen gestrekt omhoog

Privé yoga

Alle tijd voor
jouw beoefening.

Je begint met yoga

Je leert in je eigen tempo de basisbeginselen van yoga en bouwt vertrouwen op in je kunnen. Tijdens de privélessen kun je al je vragen stellen en rust nemen wanneer je die nodig hebt.

Je wilt je yoga verdiepen

We kunnen werken aan lastigere houdingen, pranayama of meditatie. Privélessen geven je de mogelijkheid om de lessen aan te passen aan jouw voorkeuren en interesses.

Je wilt thuis yoga beoefenen

Samen kunnen we kijken wat voor jou het beste werkt. We kijken naar de houdingen, ademhalingstechnieken, meditatie of andere aspecten die jij wilt benadrukken.

Zo spreken
we af.

We spreken af bij jou thuis of op het werk en bepalen wat jouw wensen, behoeften, verwachtingen en doelen zijn. We bepalen hoe vaak per week en op welke dag en tijd het voor jou het beste uitkomt. Elke privéles duurt 60 minuten.

Een les kan tijdens kantooruren, ’s avonds of in het weekend worden ingepland, op afspraak en afhankelijk van beschikbaarheid.

Met je partner of een groepje kun je ook in Wassenaar oefenen. Bel of mail mij als je een speciale wens hebt of vragen of ideeën.

Tarieven
privé yoga.

Individuele privéles60 minuten€65
Kennismaking6 privélessen, eerste kennismaking€360
PrivégroepTot 6 deelnemers, 60 minuten€100
WorkshopTot 12 deelnemers€200

Buiten Wassenaar worden extra reiskosten in rekening gebracht. Bespreek de locatie, extra deelnemers en het totale tarief vooraf met Caroline.

Wassenaar en
regio Leiden.

Privé yoga in Wassenaar, bij jou thuis of op het werk. Woon of werk je in Leiden, Voorschoten, Oegstgeest of elders in de Rijnland-regio, neem dan contact op om de mogelijkheden op jouw locatie te bespreken.

Je docent

Caroline
van den Ende.

Caroline van den Ende, yogadocent sinds 1999

Ik begon met lesgeven in 1999, op fitnessscholen, met de power yoga van Baron Baptiste. Daarna opleiding na opleiding: ashtanga, kundalini, hatha. Elke leraar gaf me iets anders.

Meer over Caroline

Voor je begint

Veelgestelde vragen.

De tarieven, locaties en mogelijkheden om te beginnen. Heb je een vraag over jouw situatie, neem gerust contact op.

Wat kost een privé yogales?

Een individuele privé yogales van 60 minuten kost €65. Voor de eerste kennismaking zijn 6 privélessen beschikbaar voor €360. Buiten Wassenaar worden extra reiskosten in rekening gebracht. Bespreek de locatie en het totale tarief vooraf met Caroline.

Kan ik beginnen als ik nog nooit yoga heb gedaan?

Ja, beginners zijn welkom. Bij privé yoga leer je in je eigen tempo en kun je al je vragen stellen. Je krijgt aanwijzingen en begeleiding bij de houdingen. Ook in de woensdaggroep bepaal je zelf je niveau.

Kan ik een privéles met mijn partner of een groepje volgen?

Ja. Je kunt een privéles afspreken met je partner, een vriendin of een groepje. Een privégroep kost €100 tot 6 deelnemers, een workshop €200 tot 12. Bespreek extra deelnemers, de locatie en eventuele reiskosten met Caroline.

Kan ik privé yoga aan huis in Leiden volgen?

Neem contact op met Caroline om een privéles bij jou thuis of op het werk in Leiden te bespreken. Locatie en tijd spreken jullie samen af. Een individuele les duurt 60 minuten en kost €65, met extra reiskosten buiten Wassenaar. De vaste groepsles is in Wassenaar.

Hoe maak ik een afspraak?

Je kunt Caroline van den Ende bellen of een WhatsApp-bericht sturen op 06 2116 5597, of mailen naar smilingspirityoga@gmail.com. Vertel welke les je zoekt en waar je wilt oefenen. Caroline stemt de mogelijkheden met je af.

Je eerste les

Een les die
bij je past.

App, bel of mail. Voor een eerste privéles, de woensdaggroep, of om in de strandapp te komen. Je bent welkom, ook als je nog nooit op een matje hebt gestaan.